Ana Sayfa Açıklamalar TARİHLERİ İHBARCILIK BUGÜNLERİ PROVAKASYON: TGB

TARİHLERİ İHBARCILIK BUGÜNLERİ PROVAKASYON: TGB

gönderen Serüven Dergisi

Serüven Dergi

Sıra arkadaşlarımızı hedef gösteren, ihbar eden TGB’ye cevabımız nettir. TGB’nin tarihi ihbarcılığın tarihidir. TGB yurtsever,demokrat,devrimci öğrencilere saldırmayı kendisine görev bilmiştir.

Biz TGB’yi İstanbul Üniversitesi’nde öğrenciler yemek hakları için mücadele ederken ülkücü faşistlerle rektörlüğün yanında yer almalarından, ODTÜ’de öğrenciler Kavaklık için direnirken ODTÜ’ye başka şehirlerden taşıma faşistlerle, polis desteğiyle provakasyon yapmak için girmelerinden, kadın cinayetlerine karşı eylem yapan kadın öğrencilere saldırmaktan ve hedef göstermelerinden tanıyoruz.

Burdan bir kez daha söylüyoruz sizin ihbarcı, omurgasız, şoven siyasetinize üniversitelerde geçit vermeyeceğiz. İhbarcı siyasetinizle bir kez daha aynılarızla aynı yere düştünüz. Biz ihbar ettiğiniz yerden durmaktan korkmayız, çekinmeyiz, onore oluruz. Hedef gösterdiğiniz bütün arkadaşlarımızın yanında olacağız. Arkadaşlarımıza dönük yapılacak her saldırının hesabını sorarız. Üniversitelerimizi faşist çetelere, şovenizme, cinsiyetçiliğe karşı bilimsel-demokratik taleplerimizi yükselteceğiz

Related Posts

Yorum Bırak